Lazer Markalama Eğitim Videoları

Makine Kontrol Paneli Lazer Markalama

Lazer Markalama İle Makine Kontrol Paneli Markalama

Lazer markalama tekniği ile makine kontrol paneli , makine parçaları ve otomasyon sisteminin tüm ihtiyaçları ve etiket bilgileri markalanabilir . detaylı bilgi için lütfen sitemizi ziyaret edin Fiber lazer markalama makineleri metal yüzeyler üzerinde asla solmayacak asla çıkmayacak markalama işlemlerini gerçekleştirirler 10 wattan 100 wata kadar pek çok farkı ihtiyaca hitap eden modellerimiz bulunmaktadır. Lazer markalama sistemi ile logo barkod kare kod ablem seri sıra artikel numarası markalayabilirsiniz.

Lazer Markalama

Lazer Markalama

LAZER MARKET Lazer markalama tekniği ile metal deri ahşap yüzeyler üzerine logo amblem kare kod barkod seri sıra artikel numaraları etiket bilgileri ve desen markalayabilirsiniz. detaylı bilgi için lütfen sitemizi ziyaret edin lazer cihazları ile yapılan markalamalar solmaz ve asla çıkmaz lazer markalama cihazları boya veya her hangi bir sarf malzeme kullanmaz. 12 ve ya 24 cm ölçülerinde markalama yapabilirsiniz 10 watt ile 100 watt arasında farklı güçlerde farkı ihtiyaçlara özel lazer cihazlarımız bulunmaktadır

Deri Lazer Markalama

Lazer Markalama İle Deri Lazer Markalama İşlemi Videosu

Lazer markalama makinelerimiz ile hem suni hem de gerçek deri üzerinde markalama yapabilirsiniz. desen, motif, resim de dahil olmak üzere pek çok farklı görseli markalayabilir ve silinmeyecek bir iz oluşturabilirsiniz.

DERİ lazer markalama tekniği ile gerçek deri veya emitasyon deri üzerine logo amblem desen etiket bilgileri veya istediğiniz bir görseli markalayabilirsiniz. detaylı bilgi için lütfen sitemizi ziyaret edin 10 wattan 100 wata kadar olan cihazlarımızla deri üzerinde asla solmayacak ve asla çıkmayacak markalamalar gerçekleştirebilirsiniz. 12 ve ya 24 cm ölçülerinde markalama yaparak deri üzerinde gerek kişiye özel gerek kreasyonunuza has izler oluşturabilir özel modeller üretebilirsiniz.

Ahşap Lazer Markalama

Ahşap Lazer Markalama İşlemi Videosu

Ahşap, ve pek çok ağaç yüzeye lazer markalama yapabilirsiniz. gerek desen gerek logo amblem veya normal yazı markalayabilirsiniz. Ahşap ve diğer ağaç türlerine yapacağınız lazer markalama çıkma yada solma yapmaz. lazer markalamada hızı kendiniz seçebilirsiniz. Farklı güçler ile ahşap üzerine lazer markalama uygulaması çalışabilirsiniz.

ahşap üzerine lazer markalama tekniği ile yapılacak uygulamalarda ahşap üzerine logo amblem yazı desen etiket bilgileri ve markalamak istediğiniz diğer görselleri karbondioksit lazer ile markalayabilirsiniz detaylı bilgi için lütfen sitemizi ziyaret edin lazer ile uygulanan markalamalar asla solmaz ve çıkmaz 12 cm2 den 24 cm2 ye 10 wattan 100 watta kadar pek çok farklı ihtiyaç için pek çok farklı markalama cihazı seçeneğimiz mevcuttur.

Plastik Lazer Markalama

Plastik Lazer Markalama İşlemi Videosu

lazer markalama cihazları ile plastik yüzeyler üzerine logo amblem kare kod barkod seri sıra artikel numaraları etiket bilgileri markalayabilirsiniz. bilgi için lütfen sitemizi ziyaret edin plastik üzerine yapacağınız markalamalarda tüm baskı ihtiyaçlarınızı kalıcı hızlı ve pratik olarak giderebilirsiniz plastik yüzeylerde yapılan markalamalar solmaz ve bozulmaz 10 wattan 100 wata kadar pek çok farkı ihtiyaca hitap eden modellerimiz bulunmaktadır.

Etiket Lazer Markalama

Etiket Lazer Markalama İşlemi Videosu

Lazer Markalama Cihazlarımız Her Türlü Metal Etiket Üretiminde Kullanılabilinir. en uzun ömürlü etiket şüphesiz ki lazer markalama tekniği ile elde edilmiş etiketlerdir

Lazer Markalama ile elde edilmiş Metal etiketin kullanım alanı

otomotiv sektörü metal etiketleri
reklam sektörü etiketleri
mobilya sektörü lazer markalama etiketleri

endüstriyel metal etiketlere lazer markalama ile çözümler üretiyoruz

Fiber lazer markalama cihazlarımız ile metal etiket markalaması yapabilirsiniz. Metal , paslanmaz, sarı,demir,çelik gibi pek çok yüzeye logo amblem kare kod barkod seri sıra artikel numarası ve diğer etiket bilgileri markalayabilir otomosyonunuza özel çözümler oluşturabilirsiniz. Metal etikette solma yapmayan lazer markalama sistemi boya yada her hangi bir kimyasal kullanmaz.Fiber Lazer Cihazları 10 watt ile 100 watt arasında farklı güçlerde farkı ihtiyaçlara özel lazer cihazlarımız bulunmaktadır

Kare Kod & Barkod Lazer Markalama

Kare kod & Barkod Lazer Markalama İşlemi Videosu

lazer markalama Lazer Markalama Cihazlarımız Her Türlü Barkod baskı işi için kulanılabilir. Özellikle metal yüzylerin üzerine yapıalcak barkod baskı işi için Fiber lazer cihazı tavsiye edilmektedir eğer ahşap yada deri üzerine barkod markalamak isterseniz CO2 lazer markalama cihazına ihtiyacınız olacaktır. Barkodunuzun özelliği ne olursa olsun lazer markalama cihazlarımız ile markalayabilirsiniz.
Lazer markalama tekniği ile metal üzerine kare kod matrix kod barkod etiket bilgileri ve istemiş olduğunuz diğer bilgileri markalayabilirsiniz detaylı bilgi için lütfen sitemizi ziyaret edin markalayabileceğiniz kare kodların ölçüleri 5 mm 2 den 12 cm 2 ye kadar farklı ölçülerde olabilir. Fiber lazer cihazları ile yapılan markalama işlemlerinde metal yüzeler üzerine yapacağınız markalamalar asla solmaz ve çıkmaz 10 watt ile 100 watt arasında farklı güçlerde farkı ihtiyaçlara özel lazer cihazlarımız bulunmaktadır

Promosyon Lazer Markalama

Promosyon Ürünleri Lazer Markalama İşlemi Videosu

Lazer Markalama Cihazlarımız ile USB, Kalem, Anahtarlık ve benzeri metal yüzeylerin dışında cam ahşap ve deri de markalayabilirsiniz. Lazer markalama cihazları ile logo amblem slogan markalayabilirsiniz. Lazer ile markalanmış ürünlerde baskı asla çıkmaz solmaz Boya veya başka sarf malzeme kullanmaz ek masraf oluşturmaz

Promosyonel ürünlerin üzerine lazer markalama tekniği ile logo amblem yazı desen kare kod etiket bilgileri gibi pek çok görseli ve bilgiyi markalayabilirsiniz. detaylı bilgi için lütfen sitemizi ziyaret edin metal deri ahşap gibi pek çok farklı promosyonel ürün yüzeyine markalama yapabilen lazer markalama cihazlarımız Baskı tekniğinden farklı olarak boya kullanmaz. lazer markalama cihazlarımızın 10 wattan 100 wata kadar pek çok farkı ihtiyaca hitap eden modelleri bulunmaktadır.

LAZERMARKET MARKALAMA KAYNAK YEDEK PARÇA KESİM MAKİNA SAN. ve TİC.LTD.ŞTİ.

Makine Satış
Tel: 0 (533) 928 10 81 E-mail: satis@lazermarket.com
ADRES: 129/12 Sok No: 17 4. Sanayi Sitesi Bornova İzmir
Tel: 0 (232) 375 86 55 Fax: 0 (232) 375 41 39

BURSA:
Lazermik Kaynak Markalama Sanayi Ticaret Limited Şirketi
Adres : Beşevler Küçük San. Sitesi 31. Blok No : 42 Nilüfer / BURSA

İSTANBUL:
Lazermik Kaynak Markalama Sanayi Ticaret Limited Şirketi
Adres : İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Sefaköy San. Sitesi 4. Blok No : 7 Bahçeşehir / İSTANBUL

MANİSA:
Lazer Markalama Sistemleri – Mustafa Cakmak
Adres : Guzelyurt mah. 5779 sk No: 8/A (Tekstilciler sitesi) MANiSA

Sepet

  • Sepetinizde ürün yok!